İade Koşulları

Müşteriler hiç bir neden göstermeksizin hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 15 gün içerisinde yeni HOSTİG hizmeti alımlarında geri iade talebinde bulunabilirler, TEAMSPEAK alımlarında 5 gün içerisinde TEAMSPEAK BAYİLİK hizmetinde adınıza ip adresi kiralandigi için 24 saat geçmemiş olması şartı ile iade alabilirler. Hizmet yenilemelerinde iade yapılmamaktadır. Bu 15 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Hesap başlangıç tarihinden 15 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir.

Alan adı tescili, yenilemesi ve transferleri ICAN ve ODTU(.tr uzantılı) tarafından belitlenen normlar doğrultusunda tamamiyle online olarak firmamız vasıtasıyla tescil edildiğinden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiğiniz alan adı tescil süresi itibariyle tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır.

Aynı zamanda kiralanan sunucu bedeli (vps,vds,kiralık sunucu) ve lisans hizmetlerinde de iade kabul edilmemektedir. (Hizmet sözleşmesinde yer aldığı gibi çözümlenemeyen sorunlarda iade hakkına müşteri sahiptir.)

Geri iade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kullanıcı bilgileri ile birlikte yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafımızdan hizmet alındığında Havale/EFT ile yapılmışsa, Havale/EFT'nin yapıldığı banka hesap numarasına, kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına mobil ödeme ile yapıldıysa EFT iade yöntemi ile yapılacaktır. Geri iade işlemi tarafımızca onaylandıktan sonra takribi en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

İade talepleriniz için bize müşteri girişi yapıp bize bildirim gönderebilir yada info@classbilisim.com.tr mail adresimize yazılı ibrazda bulunabilirsiniz.