Hakkımızda

29 Aralik 2008 yılında kurulan Class Bilişim kurulduğu günden bu güne kaliteli ve kesintisiz hizmet politikasını elden bırakmayarak üst seviyede kaliteli hizmet ve kesintisiz destek sunmuş %100 Müsteri memnuniyetini Sağlamayi başarmış bir firmadır. Kurucusu Abdullah KÖSE Ve Serhat BAYRAK olan firmamız hizmetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Orta düzeyde uzun süre hizmet veren Class Bilişim 31 Aralik 2010 Tarihi itibariyle kurumsal hizmetlerine başlamış hizmetleri,hizmet politikası ve destek sistemini geliştirerek günümüzdeki büyük firmalar arasında yerini almıştır.

31.12.2010 tarihi itibarı ile bünyesinde ekip artışına giden Class Bilişim toplamda 2 Teknik Destek ve satiş uzmanını bünyesine katmıştır. Çalışanları alanında üst düzey bilgi ve beceriye sahiptir.

23 Ağustos 2014 de Berk Aksu Ekibimize katılmış olup teknik ekibimiz 3 e çıkmıştır.

2015 yılında marka patenti, teamspeak, sunucu optimizasyonu ve oyun sunucularının satışıda faaliyete geçmiş ve kaliteli sorunsuz olarak hizmet verilmeye başlamıştır.

Sizleride binlerce mutlu müşterimiz arasında görmek ve sorunsuz hizmetin tadını yasamanız için aramıza davet eder Saygılarımızı sunarız.

Class Bilişim & İnternet Hizmetleri