Kullanıcı Girişi
 
HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Hakkımızda

29 Aralik 2008 yılında kurulan Class Bilişim kurulduğu günden bu güne kaliteli ve kesintisiz hizmet politikasını elden bırakmayarak üst seviyede kaliteli hizmet ve kesintisiz destek sunmuş %100 Müsteri memnuniyetini Sağlamayi başarmış bir firmadır. Kurucusu Abdullah KÖSE Ve Serhat BAYRAK olan firmamız hizmetlerine ara vermeksizin devam etmektedir.

Orta düzeyde uzun süre hizmet veren Class Bilişim 31 Aralik 2010 Tarihi itibariyle kurumsal hizmetlerine başlamış hizmetleri,hizmet politikası ve destek sistemini geliştirerek günümüzdeki büyük firmalar arasında yerini almıştır.


31.12.2010 tarihi itibarı ile bünyesinde ekip artışına giden Class Bilişim toplamda 2 Teknik Destek ve satiş uzmanını bünyesine katmıştır. Çalışanları alanında üst düzey bilgi ve beceriye sahiptir.

23 Ağustos 2014 de Berk Aksu Ekibimize katılmış olup teknik ekibimiz 3 e çıkmıştır.

30 Ağustos 2014 de Hakan Deniz Ekibimize katılmış olup teknik ekibimiz 4 e çıkmıştır.

2015 yılında marka patenti, teamspeak, sunucu optimizasyonu ve oyun sunucularının satışında faaliyete geçmiş ve kaliteli sorunsuz olarak hizmet verilmeye başlamıştır. Sizleride binlerce mutlu müşterimiz arasında görmek ve sorunsuz hizmetin tadını yasamanız için aramıza davet eder Saygılarımızı sunarız.

2017 Yılında Sadece TeamSpeak diyerek yola çıktık ve Uzman Teamspeak İnternet Hizmetleri 2017 Tarihinde Class Bilişim Tarafından kurulmuştur.Kesintisiz ve kaliteli hizmetler vererek müşterilerinin arzularını yerine getirmeye çalışmaktayız , Uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimiz ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Kendine ait alt yapı yatırımı sayesinde her zaman güncel donanımlara sahiptir. (www.uzmanteamspeak.com)

2017 Yılında Toplu SMS satışında faaliyete geçtik İşletmelerin iletişimde ihtiyaç duydukları her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Yeni şirketlerden Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketine, eğitim kurumlarından resmi kurumlara kadar Uygun Sms her ölçekteki işletmenin Tanıtım ihtiyaçlarını en iyi şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. (www.uygunsms.com.tr)

2021 Yılında EV Güvenliği & İş Güvenliği ve Akılı Ev Sektöründe “Güvenliğiniz İçin Çalışıyoruz” sloganı ile, bu alanda yerleşmiş “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, hızla büyüyen metropollerde ve tüm yurtta TUYA kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırmak için sağlıktan güvenlik sistemlerine kadar çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Abonelerimize TUYA markasının​​ yarattığı güveni, 7 gün 24 saat yanlarında hissedecekleri nedenler yaratmak odağımızda yer almaktadır. (www.tuya.com.tr)

Class Bilişim & İnternet Hizmetleri ©

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ