Gizlilik

POLİTİKA Detayları

1 : Bu gizlilik ilkeleri Class Bilişim tarafından, classbilisim.com.tr un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler classbilisim.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

2 : IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Proxy ile kayıt olan müşteriler hizmet alsa dahi kaydı silinecektir.

3 : Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi, T.C kimlik no, doğum yılı vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

4 : Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.classbilisim.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

5 :Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır; 1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir. 2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. İşlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında cep telefonunuza gelen onay kodu ile 3D secure işlemiyle olur, kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

6 :Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde müşteri panelinden değiştirme hakkına sahiptir.

7 :Adsoyad ve T.C kimlik doğrulaması nufus müdürlüğü nvi.gov.tr üzerinden yapılmaktadır. Müşteriler Adsoyad, Tc ve doğum yılını yanlış girmeleri halinde sistemimize üye olamayacaklardır. Bu bilgiler hizmet aldığınız sürece kayıt altında tutulacak olup aldığınız hizmetde yaşayacağınız herhangi bir mahkeme kararı yada soruşturmada bilgiler yasal mercilere iletilecektir.


classbilisim.com.tr - Class Bilişim İnternet Hizmetleri