Feb 26th Teamspeak 3 İp Değişikliği ( Önemli )

Sayın teamspeam kullanıcılarımız,teamspeak güncelleme sonrasında ip adresimiz 51.254.12.204 olarak değiştirilmiştir. 51.254.12.204:port şeklinde teamspeak adreslerine giriş mevcuttur. Eski ip ile giriş yapılmayacaktır. Portsuz giriş kullanan müşteriler portsuz giriş ile kullanmaya devam edebilirler. Aynı şekilde ... Devamını Oku »

Jan 19th Server1 saldırı nedeniyle ip kapatıldı.

Merhaba 89.252.190.44 IP adresine saldırı geldiği için Bloke etmek zorunda kaldık geçici olarak. Saldırı engellendiğinde site erişimi tekrar aktif edilecektir.

Feb 24th Server4 Sunucumuz Üzerinde Planlı Çalışma

Merhaba,

Server4 Sunucumuz Üzerinde Planlı Çalışma yapılmaktadır. Güncelleme işlemi bittiğinde sunucuda tekrar aktif edilecektir.

Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

Jan 31st ailesi.net dns degisikligi

Merhaba,

xx.ailesi.net kullanicilarinin dikkatine! 10/02/2018 itibari ile ailesi.net dns adresimiz klani.biz olarak degistirilecektir. 
ailesi.net dns adreslerini kullanan musterilerimizin klani.biz olarak guncelletmeleri gerekir.
Güncelleme yapmayan kullanicilar kesinti hatta erisim sorunu yasayacaktir.

bilginize.

Saygılarımızla.

Jan 31st .Net domain 35 TL

.Net alan adı uzantısına en uygun fiyata sahip olun!


Dec 24th Hosting sunucularının yeni sunuculara taşınması

Merhabalar,server1 üzerinde barınan hosting kullanıcılarımız için yeni kapasitesi arttırılmış bir sunucuya geçiş işlemi sağlanacak.Geçiş işlemi 25.12.2017 00:00 da başlanıp 27.12.2017 tarihinde sona erecektir.Yeni sunucuya geçiş işlemi sırasında web sitelerde güncelleme düzenleme çalışması yapılmamasını rica ... Devamını Oku »

Dec 6th Teamspeak 3 sunucu bakım ve iyileştirme çalışması (Çalışma Bitti)

Teamspeak Sunucularımızda üzerinde kısa süreli bakım ve iyileştirme çalışması yapılmaktadır. En kısa sürede tekrar erişim mümkün olacaktır.

May 10th Turkiye Lokasyonda Genel Ariza Mevcuttur ( çözümlendi )

Merhabalar,

Tr lokasyom olan server1 de datacenter kaynakli genel bir ariza mevcuttur. Ariza ile ilgili ekiplerce inceleme yapilmakta olup dns cloudflareye yonlendirilmis olan sitelerde erisim sorunu bulunmamaktadir bilgilerinize.

Saygilarimizla.

Mar 4th Radyo Hosting Hizmetimiz Aktif.

Merhaba,radyo hosting hizmetimiz aktif edilmiştir. Canlı ses kalitesi ile 64 , 96 ve 128 kbit/s paketlerimiz aktiftir.Paketlerimiz: https://www.classbilisim.com.tr/radyo-hosting.phpRadyo yayınımızı test edebilir, satın almadan önce yayın kalitesi hakkında fikir edinebilirsiniz. Saygılarımla. Class Bilişim ... Devamını Oku »

Dec 25th .org Domain 30.00 TL


30 Ekim'ekadar .Org alan adı uzantısına en uygun fiyata sahip olun!